Investiční příležitosti

DMS software

DMS (Dealer Management System) software je systém využívaný primárně dealerstvími nových vozů, autobazary a autoservisy, pro které se jedná o klíčový systém pro provoz společnosti. Software umožňuje rozšíření o další online a datové projekty.

Datová a softwarová řešení

Velký potenciál spatřujeme ve společnostech poskytujících katalogizační služby, certifikace, analýzu dat, prodejní software a další datové / IT služby v rámci automotive. Tyto společnosti jsou klíčové v rámci další digitalizace prodejních kanálů celého odvětví.

Dealerství a autoservisy

Vlastní síť dealerství a autoservisů umožní poskytnout kompletní produktovou nabídku našim zákazníkům. Benefitem je rovněž vlastní flotila vozů pro leasingový program a následně pro prodej ojetých vozů včetně možnosti servisování.

Rozvoj portfoliových společností

Expanze Skupiny a jednotlivých projektů v rámci regionu je klíčovým aspektem dalšího rozvoje, který umožní využít úspory z rozsahu a provázat jednotlivé trhy včetně zefektivnění mezinárodního obchodu na základě datové analýzy.

Monitoring trhu

Průběžně monitorujeme klíčové tržní segmenty a pravidelně vyhodnocujeme jednotlivé akviziční příležitosti.

Seniorní tým

Náš zkušený interní tým s odborníky v automotive, IT, datové analýze a M&A identifikuje, realizuje a dále rozvíjí jednotlivé projekty.

Klíčová akviziční kritéria

  • Úspěšná společnost s pozitivním cash-flow
  • Silná obchodní značka se stabilním zákaznickým kmenem
  • Synergický potenciál v rámci Skupiny
  • Výsledky předinvestičních prověrek
  • Majoritní vlastnický podíl