Cebia

Společnost Cebia je leaderem v prověřování, oceňování a zabezpečení vozidel v České republice a na Slovensku. Společnost byla založena roku 1991 a nabízí své služby retailovým i firemním zákazníkům, mimo jiné pojišťovnám, leasingovým společnostem či prodejcům a opravcům automobilů. Ročně prověří přes 1,000,000 vozů, více jak 400,000 vozů zabezpečí a obslouží 750,000 klientů.

Termín akvizice:
2/2021

Fastback

Fastback je vedoucí B2B platforma pro dealery, operátory flotil a obchodníky s ojetými vozy, která působí v Belgii, Lucembursku, Nizozemí, Francii, Rumunsku a Řecku. Fastback vytvořil řešení pro automatizaci administrativních a prodejních procesů ojetých vozidel. Poskytnutím strukturovaného způsobu, jak zachytit všechna relevantní data (a sdílet je mezi systémy), šetří Fastback čas svých B2B zákazníků.

Termín akvizice:
8/2022

SoftVig

SoftVig je významným hráčem na trhu DMS systémů na trhu v Polsku. Softvig je poskytovatelem produktů AutoStacja3 (produkt kategorie DMS), AutoTeam, AgroStacja (produkt kategorie DMS) a SVCloud. AutoStacja3 je nejpoužívanější produkt kategorie DMS na polském trhu.

Termín akvizice:
9/2022

TEAS

Společnost TEAS je největším dodavatelem DMS řešení pro dealerství, autobazary, servisy a pneuservisy, STK i leasingové společnosti v České republice a na Slovensku. Informační systém TEAS využívá více než 1200 partnerů, kteří v systému generují roční obrat přesahující 120 mld. CZK.

Termín akvizice:
7/2019

Autosoft

Autosoft je nejpoužívanější nástroj pro správu a řízení společností, které podnikají v oboru ojetých vozů. V ČR a na Slovensku využívá Autosoft přes 500 partnerů.

Termín akvizice:
9/2019

Carvago

Carvago.com je první evropský projekt umožňující nákup vozu kompletně on-line. Zahrnuje veškeré služby spojené s prodejem vozu včetně technické inspekce, logistiky, financování, pojištění, servisu nebo pronájmu.

Termín spuštění:
5/2019

Alpha Analytics

Aplikace Alpha Analytics je analytický nástroj, který využívají především certifikovaná dealerství, autobazary, leasingové společnosti, pojišťovny, banky a webové inzerce. Aplikace poskytuje zákazníkům komplexní data o trhu zánovních a ojetých vozů v 16 evropských zemích a umožňuje pokročilou práci s těmito daty.

Termín spuštění:
10/2020

CarAudit

Mobilní aplikace CarAudit je prvním řešením nabízejícím digitalizaci, správu a ocenění vozu pro dealerství, bazary, leasingové společnosti či pojišťovny. CarAudit kompletně digitalizuje výkup vozu a jeho správu v rámci vozového parku partnera. Aplikace je určena profesionálním subjektům v oblasti prodeje vozu a jejich oceňování.

Termín spuštění:
6/2020