TEAS

Společnost TEAS je největším dodavatelem DMS řešení pro dealerství, autobazary, servisy a pneuservisy, STK i leasingové společnosti v České republice a na Slovensku. Informační systém TEAS využívá více než 1200 partnerů, kteří v systému generují roční obrat přesahující 120 mld. CZK.

Termín akvizice:
7/2019

Autosoft

Autosoft je nejpoužívanější nástroj pro správu a řízení společností, které podnikají v oboru ojetých vozů. V ČR a na Slovensku využívá Autosoft přes 500 partnerů.

Termín akvizice:
9/2019

Carvago

Carvago.com je první evropský projekt umožňující nákup vozu kompletně on-line. Zahrnuje veškeré služby spojené s prodejem vozu včetně technické inspekce, logistiky, financování, pojištění, servisu nebo pronájmu.

Termín spuštění:
5/2019

Alpha Analytics

Aplikace Alpha Analytics je analytický nástroj, který využívají především certifikovaná dealerství, autobazary, leasingové společnosti, pojišťovny, banky a webové inzerce. Aplikace poskytuje zákazníkům komplexní data o trhu zánovních a ojetých vozů v 16 evropských zemích a umožňuje pokročilou práci s těmito daty.

Termín spuštění:
10/2020

CarAudit

Mobilní aplikace CarAudit je prvním řešením nabízejícím digitalizaci, správu a ocenění vozu pro dealerství, bazary, leasingové společnosti či pojišťovny. CarAudit kompletně digitalizuje výkup vozu a jeho správu v rámci vozového parku partnera. Aplikace je určena profesionálním subjektům v oblasti prodeje vozu a jejich oceňování.

Termín spuštění:
6/2020